درباره ی ما

         
   
(B.A, LL.B) کیم کریسکو

من در سال 1992 دانشنامه خود را در رشته حقوق از دانشگاه کوئینزکینگستون واقع در آنتاریو دریافت نمودم و سپس عضو کانون وکلای کانادای علیا شدم. تا پیش از مهاجرت به دبی و امارات متحده عربی در کانادا به امر وکالت مشغول بودم و موسسه کریسکو و همکاران را در سال 1996 تاسیس نمودم.

من به گونه ای خاص، قدردان این حقیقتم که قادر بوده ام با گروه جالبی از دسته های گوناگون زندگی و از سراسر جهان کارکنم .چیز های بسیاری از آنها آموخته ام- با همه آنها دوست شده ام و با برخی دوستانی مادام العمر. با توجه به نوع کارم، این اقبال را غالبا داشته ام تا به حدود 40 کشور مسافرت نمایم.گاهی اوقات حتی در منزل موکلینم اقامت نموده ام.به خاطر درس هایی که از موکلینم آموختم که چه بسا خودشان هم از این امر بی خبرند ،پیوسته خود را مدیون تمامی آنها می دانم. آرزومند سالهای موفق بیشتری در کنار آنهایم.

همچنین از افرادی که در موسسه با آنها کارکرده ام ،عمیقاً سپاسگزارم.آنها نیز به دوستانی یا حتی خانواده تبدیل شده اند;با تعهدات و تبحرشان در امور پیوسته مرا تحت تاثیر قرارداده اند.آنها همیشه موضوعات مربوط به هر یک از موکلین را با اهمیت تلقی نموده و با جدیت به مسئولیت های خود عمل نموده اند. برای من کار روز مره با آنها افتخاری بزرگ است.

در هنگام فراغت،علاقمندم به بازی گلف، اسکیت و شنای مقاومت در دریا بپردازم و در باره موضوعات گوناگون مطلب بخوانم.

با این وجود خوشترین زمان زندگی من هنگامی است که اوقاتم را با دختر و پسرم می گذرانم ،آنها بی نظیر ترین افرادی هستند که می شناسم و آرمان دائمی من این است که بیشتر همانند آنها باشم.

 

 

   

کار در موسسه کریسکو و همکاران عملاً به من امکان ملاقات افرادی را از کشورهای گوناگون داده است. عنصر مشترکی که در همه آنها می یابم این است که همگی اشخاص مودب و تحصیلکرده ای هستند که بر آنند تا آینده ای بهتر برای خود و خانواده هایشان به ارمغان آورند.هنگامی که این افراد جهت راهنمایی به من مراجعه می کنند ،من با افتخار صمیمانه ترین مشاوره را به آنها ارائه می نمایم.در واقع،این مسئولیت مهم من است که با کسانی که از من درخواست مشاوره دارند،صادق باشم زیرا مشاوره غلط می تواند به هزینه بالایی ازنظر پول،احساسات و زمان منتهی شود.

چنانچه یک برنامه مهاجرتی چند ماه یا حتی چند سال طول بکشد تا به نتیجه برسد،برای من بسیار پر ارزش خواهد بود تاهمراه با یک خانواده بمنظور تکمیل پروژه شان کار کنم.برای من بسیار دلپذیر است تا به آنها برای دستیابی به زندگی بهتر کمک کنم و آنها پیوسته قدردان این امرند.در خاتمه، تمام موکلین من به دوستانم تبدیل میشوند.

من اهل مصر هستم و20 سال پیش در رشته علوم تجاری و هنر مدریت از دانشکده اسکندریه فارغ التحصیل شدم.از سال 2002 در موسسه کریسکو و همکاران مشغول به کار بوده ام و حقیقتا از تماس های روزانه ام با مراجعین و کسانی که با آنها کار می کنم لذت می برم. تجارب روزمره ام در طول سال هایی که در زمینه مهاجرت کار میکرده ام پر بار گردیده.

من متاهل هستم و دارای دو فرزند پسر و مایلم تا آنجا که ممکن است اوقاتم را با آنها بگذرانم.از سفر،مطالعه و رسیدگی به امور کسانی که درخواست کمک دارند لذت می برم.

 
 
ولید اسماعیل طاها  

 

   

بحرین پیوسته بخشی جدا نشدنی از ازندگی من بوده است چرا که از سال 1978 در اینجا زندگی می کنم.سالهایی را که در اینجا سپری نموده ام به من کمک کرده تا شاهد تغییرات بسیاری که در این کشور رخ داده باشم.

یکی از بزرگترین علائق من کمک به دیگران است تا رویاهایشان را تحقق بخشند.کار در موسسه کریسکو و همکاران از سال 2003 به من کمک نموده تا این علاقه را امکان پذیر نمایم. به برکت تلاش در درک نیازهای مهاجرتی هر خانواده ای که به دفترم مراجعه می نماید و اینکه مطمئن می شوم مشاوره ای بی غرض دریافت نموده اند برخود می بالم .

از آموختن و سفر و گذارندن بخش قابل توجهی از هر روز را با مطالعه، لذت می برم. من دارای مدرک کارشناسی در رشته تجارت و هنر و نیز کارشناسی ارشد با گرایش بانکداری هستم.

من از مواهب زندگی مبتنی بر اصول الهی مسرورم. پیروی از اصول الهی به من امکان رضایت از زندگی را می دهد.توسل من به اصول الهی تمامی کار های مرا از جمله ارائه مشاوره و اقدام از جانب موکلینم را هدایت می نماید. باوردارم که موکلینم از اینکه با اراده ای راسخ به آنها اطمینان می داده ام نگرانی هایشان به پایان خواهد آمد قدر دانی می نمایند. خوشحالم که به مناسبت های بی شمار پس از پایان ساعت کاری در دفتر می ماندم تا به موکلینم کمک نمایم.در طی سالیان گذشته ،موکلینم، با فرهنگ ها و سنن گوناگون خود، مرا از بصیرت ارزشمند خو یش بهره مند نموده اند. در طول زمان، برخی از این موکلین –از کار و همسر و دو فرزند پسرم که بگذریم- از اولویت بالایی برخوردار بوده اند- آنها -بدون وقفه-همه روزه بمن الهام می بخشند.

 
 
 
جومون اسکاریا  

 

   

از سال 1994 در دبی زندگی می کنم و از سال 1997 بعنوان مشاور با کریسکو و همکاران همکاری می کرده ام.در طی این سالها، خوشحالم که شاهد تغییرات زیادی در خاورمیانه درمدت اقامتم در اینجا بوده ام. بویژه ، مشاهده توسعه دبی از حالت تقریبا یک دهکده به یک شهر مهم بین المللی تجربه فوق العاده ای بود.بعنوان مشاور در موسسه کریسکو و همکاران به افراد بسیاری کمک نموده ام تا هدف مهاجرتشان به کانادا ،آمریکا،دومینیکا و سن کیتس و نوویس محقق گردد.

همه ساله چندین بار به شیراز و تهران سفر می کنم تا به موکلینم در جمع آوری مدارکشان کمک نمایم و هرجا و هر گاه لازم باشد به آنها مشاوره دهم. اطمینان دارم کسانی که با من کار کرده اند از خدماتی که ارائه شده رضایت دارند.

سفر های زیادی به کانادا و آمریکا داشته ام و میتوانم در خصوص اقامت در این کشورها مشاوره های سودمندی ارائه نمایم.

در اوقات فراغتم از مطالعه،سفر،تنیس روی میز و شطرنج لذت می برم.

 
   
 
 
          سعید طاهری