حوزه عمل

چرا در کانادا تحصیل کنیم؟

کانادا یک مقصد تحصیل مورد علاقه با بیش از 200000 دانشجو از کشورهای سراسر جهان است که هر سال برای تحصیل به کانادا می آیند (منبع: اداره شهروندی و مهاجرت کانادا). کانادایی ها یک نظام آموزش و پرورش درجه یک با استانداردهای بسیار بالا با یک محیط محرک برای انجام کسب و کار و یادگیری را توسعه داده اند.
دانشجویان به طور مداوم به عنوان بهترین در جهان به ویژه با یک مدرک دانشگاهی کانادایی، دیپلم یا گواهی ارزیابی می شوند که این امر در کار و تجارت، چرخه های دلتی و دانشگاهی در سراسر جهان مورد توجه است.
کانادا به عنوا یکی از ده مکان برتر زندگی در جهان رتبه بندی شده است. کانادایی ها از داشتن یکی از بالاترین استانداردهای زندگی در جهان لذت می برند.
طیف گسترده ای از فعالیت های فرهنگی از جمله موزه ها، گالری ها، تئاتر زنده، اجراهای رقص و موسیقی و کنسرت در دستری است. با سیاست مثبت تشویق تنوع چند فرهنگی، تقریبا تمام گروه های قومی در جهان در کانادا نشان داده می شوند. دانشجویانی که به کانادا می آیند، شاهد یکی از زیبا ترین محیط های طبیعی در جهان، فراموش نشدنی، امن، مطمئن و دوستانه خواهند بود.
کانادا یکی از معدود کشورهایی در جهان است که به دانشجویان اجازه می دهد 20 ساعت در هفته در حین تحصیل کار کنند.
کانادا آموزش نسبتاً ارزانی را ارائه می دهد. موسسات کانادایی، هزینه های تحصیل و زندگی به مراتب پایین تری نسبت به همتایان خود در استرالیا، آمریکا یا انگلستان ارائه می دهد.
 

چگونه می توانیم به شما کمک کنیم؟


در خــــدمــــات آمــــوزشـــی Krisko ما یک مرکز تک مرحله ای برای برنامه ریزی تحصیلی، درخواست و ثبت نام کالج / دانشگاه و کمک به دانشجویانی که می خواهند تحصیلات خود را در کانادا ادامه دهند.
دانش آموزان در طول جلسه مشاوره ما مصاحبه و ارزیابی می شوند تا به مشاوران دانشگاهی ما اجازه دهند مناسب ترین و بهترین دانشگاه ها و کالج ها در کانادا را که متناسب با برنامه ها و شرایط شخصی، اهداف حرفه ای، جایگاه دانشگاهی و توانایی مالی شما هستند را به شما پیشنهاد دهند.
ما کیفیت و اطلاعات قابل اعتماد را ارائه می دهیم در مورد سیستم آموزشی، فرهنگ، و فرصت های توسعه حرفه ای در کانادا که به افرادی که به دنبال تحصیل، کار، یا حتی مهاجرت به خارج از کشور هستند اجازه میدهد تا آنچه را که در بازار کانادا برای آن ها وجود دارد بررسی کنند.
خدمات ما همچنین عبارتند از: بر عهده گرفتن کل روند درخواست دانشگاه و/یا کالج، درخواست های بورسیه، ترتیبات مسکن و همچنین کمک مسافرتی و ویزا.
خدمات آموزشی Krisko جهت ارائه خدمات آموزشی در امارات متحده عربی مورد تأیید KHDA و CCA است.